Referencje Ambasador

Opinie i podziękowania naszych Klientów


Z naszej zróżnicowanej oferty skorzystało już wiele renomowanych firm oraz Klientów Indywidualnych. Staramy się, aby zakres naszych usług był zawsze na najwyższym poziomie. Wciąż stawiamy sobie poprzeczki i nowe wymagania, aby wszyscy, którzy chcą spędzić przyjemne chwile w naszym lokalu byli usatysfakcjonowani i zadowoleni.

Ogromnie cieszymy się z zaufania naszych Partnerów oraz Klientów. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego jak bardzo jest to istotne i ważne w całym procesie porozumienia i relacji. Z wielką dumą zamieszczamy na naszej stronie referencje, których udzielili nam nasi Klienci i Goście korzystający z naszych kompleksowych usług.  Za wszystkie listy, podziękowania i opinie bardzo serdecznie dziękujemy. Polecamy się na przyszłość!

List001
List002
List003
List004
List005
List006
List007
List008

 • Zorganizuj wesele w Szczecinie razem z CBK Ambasador

  Czasy kiedy wesela organizowało się w domu, odeszły w zapomnienie i choć miały swój urok trzeba przyznać, że przysparzało to dużo stresu, nerwów i bałaganu. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zlecenie urządzenie wesela zawodowcom, którzy niejedno przyjęcie mają na swoim koncie. Nie znaczy to jednak że popadliśmy w rutynę, wręcz przeciwnie, wciąż podnosimy sobie poprzeczkę i staramy się spełniać oczekiwania Klientów. Wesele w Szczecinie w CBK Ambasador pozostawi najlepsze wspomnienia.

  Naszym atutem jest smaczna, pełna wyjątkowych smaków kuchnia. Zaproszeni Goście na pewno nie wyjdą z wesela głodni, bo nasze potrawy i przekąski z pewnością przypadną wszystkim do gustu. Duża sala umożliwia szaleńcze tańce i zorganizowanie oczepin, skłaniających do śmiechu i dobrej zabawy. Na stronie umieściliśmy różne wersje menu do pobrania, które można wydrukować, porównać i wybrać najlepszy dla siebie wariant. Zajmujemy się nie tylko organizacją wesel w Szczecinie, ale także poprawin.

 • Polecamy dom weselny w Szczecinie - Ambasador to wysoka jakość usług

  Wnętrze z klimatem, urządzone z dobrym smakiem, to doskonałe miejsce na zorganizowanie niezapomnianego wesela. Rzucające złote refleksy oświetlenie, duża przestrzeń, udekorowane krzesła i stoły, wszystko to podkreśla rangę wydarzenia, jakim jest ślub i wesele. Dom weselny w Szczecinie, przywiązuje wagę do wysokiej jakości usług, dzięki czemu Klienci mogą być pewni, że organizacja całego wesela będzie dopięta na ostatni guzik. Profesjonalna obsługa kelnerska, pilnuje aby wszystko było podane na czas.

  Wesele nie może obyć się bez smacznego jedzenia, którego u nas nie brakuje. Kucharze, sporządzają dania, według sprawdzanych przepisów, tworząc kulinarne smakołyki, będące uczta dla podniebienia. Wybrać można spośród kilku wariantów menu, które przygotowaliśmy dla naszych Klientów. Dom weselny w Szczecinie funkcjonuje od 2009 roku i przez ten czas powierzono nam organizację wielu imprez okolicznościowych. W naszej ofercie także catering z dowozem w obrębie Szczecina i okolic. Serdecznie zapraszamy!

 • Nasza sala weselna Szczecin spełni oczekiwania najbardziej wymagających

  Właśnie się zaręczyliście i poszukujecie odpowiedniego miejsca na wesele? Jeśli trafiliście na naszą stronę internetową, to prawdopodobnie Wasze poszukiwania dobiegły końca. Dysponujemy przestronną, gustownie urządzoną salą, gdzie z powodzeniem może bawić się 200 Gości. Można zdecydować się na stoły tradycyjne lub okrągłe i ustawić je wedle uznania. Nasza sala weselna w Szczecinie jest klimatyzowana, dzięki czemu uczestnicy zabawy mogą czuć się bardziej komfortowo, podczas zabawy i tańców.

  To na co zwraca uwagę przyszła Para Młoda, to także weselne menu oraz koszty. Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom Klientów i przygotowaliśmy kilka wersji menu, w dużym rozrzucie cenowym, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego. Często docierają do nas pochlebne informacje na temat kuchni i obsługi, co nas bardzo cieszy i motywuje do dalszej ciężkiej pracy. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu. Nasza sala weselna w Szczecinie znajduje się w dogodnej lokalizacji.

 • Śluby w Szczecinie z niezapomnianym weselem w CBK Ambasador

  „Jeśli coś robisz, rób to dobrze” mówi znane powiedzenie, które jest naszym mottem, skłaniającym nas do trzymania wysokiego poziomu usług. Dzięki takiemu podejściu słyszymy od Klientów słowa pochwały i podziękowań. Jeśli chcecie by Wasze śluby w Szczecinie, były uczczone weselem w wyjątkowym miejscu, skorzystajcie z naszej dopasowanej do zróżnicowanych potrzeb oferty. Klimatyzowana sala w CBK Ambasador, gustownie udekorowana, jest przeznaczona do przyjmowania Gości, gotowych bawić się do białego rana.

  Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i angażujemy się w organizację imprez, niezależnie od ich wielkości. Każdy Klient jest dla nas ważny i staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom. Śluby w Szczecinie, imprezy firmowe, jubileusze, przyjęcia i bale….Wszystkie te niezwykłe wydarzenia, zorganizowane w Ambasadorze, będą miały wyjątkowa oprawę. Dbamy o szczególny porządek, świeżość potraw i żeby wszystko szło zgodnie z planem. Więcej szczegółów zdobędziesz kontaktując się z nami telefonicznie.

Wesela Szczecin Ambasador

Bankiety, imprezy firmowe, bale i wesela w Szczecinie
organizacja i obsługa na wysokim poziomie