Komunie

Komunia w Szczecinie - Ambasador

I Komunia św. jest ogromnym przeżyciem nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców. Często z organizacją tego niezwykle istotnego wydarzenia wiąże się wiele nerwów. Aby zaoszczędzić czasu i niepotrzebnego stresu wychodzimy naprzeciw naszym Klientom wraz z bogatą i zróżnicowaną ofertą naszego Centrum Bankietowo-Konferencyjnego Ambasador. Z nami Komunia św. nabierze zupełnie innego wymiaru i znaczenia. Przyjęcie komunijne stanie się niezwykłą uroczystością, która będzie zaopatrzona w odpowiednie menu, dekoracje stołów i fantastyczny nastrój uczestników uroczystości.

CBK Ambasador towarzyszy swoim Klientom w tak uroczystym momencie, jakim jest Komunia św. ich Dzieci. Pragniemy zadbać o odpowiednie przygotowanie i realizację oraz zatroszczyć się o wszystkie szczegóły. Centrum Ambasador, to nowoczesna, wielofunkcyjna sala o powierzchni 250 m2 przygotowana zarówno do organizowania kameralnych jak i dużych uroczystości dla około 200 osób. Szczególna dbałość o jakość, smak i sposób podawania potraw oraz dekoracji stołów sprawiają, że organizowane przez nas przyjęcia komunijne mają zawsze swój niepowtarzalny charakter i niezwykły klimat.

Kompleksowa obsługa Komunii i innych uroczystości w Szczecinie

Przyjęcia komunijne organizowane w restauracji to doskonały pomysł dla osób, które planują dużą uroczystość i często nie mają wystarczającego pomieszczenia dla takiej ilości Gości. W naszym lokalu nie muszą się Państwo o to martwić. Nasza funkcjonalna i dobrze wyposażona sala pomieści sporą ilość uczestników uroczystości komunijnej. Posiadamy kompleksową i profesjonalną obsługę, która rzetelnie podchodzi do każdego Klienta.

Dbamy o całą oprawę i aranżację przyjęcia. Nasz zespół podejmie się każdego wyzwania i zrealizuje najbardziej wyszukane zamówienia. Jesteśmy otwarci na propozycje Klientów i chętnie dostosujemy detale i szczegóły do ich potrzeb. Cechuje nas kreatywność, pełne zaangażowanie i profesjonalne podejście, Pragniemy, aby każdy kto podejmie się współpracy z nami był usatysfakcjonowany i w pełni zadowolony. Jesteśmy elastyczni pod względem doboru menu.

Zestawy komunijne do wyboru:

Aby całość przyjęcia komunijnego przebiegła sprawnie i profesjonalnie, a Goście miło wspominali tą niezwykle ważną uroczystość potrafimy stanąć na wysokości zadania i zrealizować w taki sposób ten wymarzony, rodzinny czas, aby na długo pozostał on w pamięci uczestników. Nasi doświadczeni kucharze i kelnerzy zaserwują pyszne dania i posiłki.

Potrafimy sprostać wymaganiom naszych Klientów i ich Dzieci

Wybierając nasze Centrum, możecie Państwo liczyć na:

 • Wysoko wykwalifikowany personel
 • Odpowiedni wystrój sali, podkreślający charakter uroczystości
 • Wykwintne menu dobrane do indywidualnych oczekiwań
 • Bezpieczeństwo

Zajmujemy się także pośrednictwem w wyborze zespołów, fotografów, didżejów, hoteli i kamerzystów. Jesteśmy przekonani, że przyjęcie komunijne zorganizowane na wysokim poziomie w CBK Ambasador spełni oczekiwania wszystkich Gości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty i usług.

 • Przestronna sala weselna Szczecin CBK Ambasador

  Centrum Bankietowo-Konferencyjne Ambasador to świetne miejsce do celebrowania rodzinnych uroczystości, imprez, a przede wszystkim wesel. Nasze menu skomponowane zgodnie z Państwa życzeniami z pewnością zadowolą szerokim wyborem potraw i dań, oraz odpowiednimi cenami. Stylowe wnętrze, wysoki poziom usług, a także klimatyzowana, obszerna sala weselna sprawią, że przeżyte chwile w naszym lokalu będą dla Państwa przyjemne i przepełnione świetną zabawą.

  W organizowaniu i przygotowaniu do tego najważniejszego dnia w życiu jakim jest uroczystość zawarcia związku małżeńskiego pomoże profesjonalna ekipa, która od lat z ogromnym zaangażowaniem podchodzi indywidualnie do każdego zlecenia. Nasza obsługa sprawi, że organizacja wesela będzie dla Państwa niesamowitym przeżyciem. Sala weselna licząca 200 miejsc posiada stoły klasyczne i okrągłe. Wystrój i dekoracje dobierane są do upodobań naszych Klientów. Zapraszamy serdecznie!

 • Śluby w Szczecinie - CBK Ambasador

  Jest takie miejsce w centrum miasta, wprost idealne na śluby w Szczecinie. Centrum Bankietowo-Konferencyjne Ambasador to obiekt dobrze usytuowany i skomunikowany zarówno dla Klientów Indywidualnych, jak i Biznesowych. Wesele jest przyjęciem organizowanym na cześć zawarcia związku małżeńskiego dwojga kochających się ludzi. Jednym z ważniejszych elementów jest wybór idealnego miejsca na tę uroczystość. A tutaj na czele wysuwa się Ambasador wraz z bogatą ofertą usług.

  Wybór lokalu na śluby Szczecin jest niezwykle istotny, gdyż to właśnie tutaj odbywać się będzie najwięcej przeżyć związanych ze ślubem. To w nim będą Państwo zabawiać gości weselnych, czcić i tańczyć do białego rana przy dźwiękach fantastycznej muzyki. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do osób, które pragną przeżyć piękne i wyjątkowe chwile w rodzinnym gronie. Sala znajdująca się w Ambasadorze pomieści nawet 200 osób. Warto skorzystać z naszych profesjonalnych usług!

 • Najlepszy dom weselny w Szczecinie

  Ambasador to dom weselny w Szczecinie, którego przestrzeń można zaaranżować na wiele sposobów korzystając z różnych propozycji i sposobów. Piękna, duża, klimatyzowana sala, którą udostępniamy na wesela i inne przyjęcia jest w pełni klimatyzowana i posiada piękne efektowne oświetlenie. Designerskie wnętrze w wytwornym stylu otrzymuje za każdym razem nowe oblicze dzięki wspaniałej i fachowej ekipie zajmującej się dekoracjami sali i organizacją przyjęć weselnych od lat!

  Nasz dom weselny w Szczecinie posiada bogate zaplecze techniczne i doskonałego szefa kuchni, który jest mistrzem w przygotowywaniu pysznych i tradycyjnych potraw. Budynek położony w doskonale skomunikowanej lokalizacji mieści się w samym centrum miasta, dzięki czemu nikt nie będzie miał problemu i trudności z dotarciem do naszego lokalu. Ze względu na miłą atmosferę i przyjazną obsługę możemy zagwarantować, że wszyscy Goście w naszym domu weselnym będą się czuć jak we własnym.

 • Udane wesele w Szczecinie? Tylko w Ambasadorze!

  Atutem naszego obiektu jest przede wszystkim duża, przestronna sala z efektownym oświetleniem i zapleczem technicznym. Pięknie ozdobiona dekoracjami w gustownym stylu będzie na pewno idealnym miejscem na celebrowanie wesela. Jeśli więc stoją Państwo przed wyborem doskonałego miejsca na wesele w Szczecinie zapraszamy do kontaktu z Ambasadorem, który znajduje się w ścisłym centrum portowego miasta nad zalewem. Goście weselni zasługują na wszystko co najlepsze!

  Możemy zapewnić, że wesele w Szczecinie, zorganizowane w naszym lokalu to uroczystość, która oczaruje Gości i pozostawi w ich pamięciach piękne chwile na bardzo długi czas. W Ambasadorze imprezy weselne nie tylko zachwycają muzyką, jedzeniem, ale także wytworną elegancją i niepowszechną stylizacją. Motywy weselne bywają różne. I tyle jest gustów i potrzeb tyle jest określonych stylizacji. W zależności od upodobań i wizualizacji naszych Klientów dobieramy dekoracje.

Wesela Szczecin Ambasador

Bankiety, imprezy firmowe, bale i wesela w Szczecinie
organizacja i obsługa na wysokim poziomie