Konferencje-Szkolenia

Konferencje i szkolenia w Szczecinie - CBK Ambasador

Konferencja to prestiżowe wydarzenie, które wymaga umiejętności planowania, realizowania i koordynowania działań. Celem każdej konferencji czy spotkania biznesowego jest poszerzanie wiedzy w przyjemny i jednocześnie efektywny sposób. Jest to bardzo odpowiedzialne zadanie.

Centrum Bankietowo-Konferencyjne Ambasador to najwyższej klasy lokal dysponujący komfortową, elegancką i nowoczesną salą bankietową, która daje możliwość zorganizowania konferencji, szkoleń, a także niezapomnianych i niepowtarzalnych imprez integracyjnych czy spotkań biznesowych. CBK Ambasador w swojej zróżnicowanej i elastycznej ofercie posiada szereg usług i niezwykłych atrakcji skierowanych do Klientów Indywidualnych, jak i Biznesowych - różnego rodzaju instytucji i firm.

Organizacja szkoleń i konferencji na najwyższym poziomie

Do dyspozycji Gości oddajemy nowoczesną, w pełni klimatyzowaną salę o powierzchni 250 m2, która może pomieścić aż do 200 osób. Dzięki temu jesteśmy w stanie organizować konferencje, szkolenia i imprezy dla firm o różnym charakterze i wielkości. Naszą specjalizacją jest także organizacja bankietów i przyjęć, które mogą stanowić idealne podsumowanie i uzupełnienie konferencji czy szkolenia.

Niewątpliwą zaletą Centrum Bankietowo-Konferencyjnego „AMBASADOR” jest dogodna lokalizacja - znajduje się w samym centrum miasta, w budynku NOT-u, nieopodal gmachu telewizji. Wybór takiego miejsca i jego położenie oraz idealne zaplecze konferencyjne połączone z profesjonalną obsługą to klucz do sukcesu i przyjemnego spędzenia czasu. Nasza sala, która wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt idealny na przeprowadzenie wszelkich zajęć praktycznych, szkoleń czy prezentacji na pewno zapewni komfort wszystkim uczestnikom spotkania biznesowego.

Wybierając CBK Ambasador zapewniamy:

 • Przestronną i klimatyzowaną salę - wysoko wykwalifikowany personel
 • Odpowiedni wystrój sali, podkreślający charakter konferencji czy imprezy firmowej
 • Oprawę muzyczną
 • Pełną obsługę gastronomiczną
 • Bezpieczeństwo

Dzięki ogromnemu doświadczeniu w organizacji spotkań, imprez firmowych, szkoleń i prezentacji, możemy zagwarantować Państwu stuprocentową satysfakcję i zadowolenie z naszej profesjonalnej obsługi. Jesteśmy przekonani, że zorganizowane konferencje czy szkolenia w naszym Centrum Bankietowo-Konferencyjnym dostarczą wielu przyjemnych i niezapomnianych chwil. Spotkania przeważnie odnoszą sukces w atmosferze dobrej zabawy. Relacje biznesowe najlepiej przełamywać podczas luźnych imprez i konferencji. Najłatwiej wówczas nawiązać nowe kontakty, znaleźć porozumienie na polu biznesowym i cieszyć się doborowym towarzystwem. Z nami to wszystko jest możliwe!

Wyposażenie sali konferencyjnej w niezbędny sprzęt:

 • Projektory multimedialne
 • Rzutniki pisma
 • Ekrany o różnych wymiarach
 • Flipcharty
 • Mikrofony bezprzewodowe i przewodowe
 • Nagłośnienie
 • Łącze internetowe

Bez względu na charakter danego wydarzenia, spotkanie biznesowe czy inną uroczystość zawsze służymy fachową, profesjonalną i miłą obsługą. Ten istotny element może przesądzić o sukcesie danego eventu. Dopracowanie wszystkich detali i szczegółów, a także profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta może nie tylko wzbogacić przekaz szkolenia, ale także zapewnić wszystkim uczestnikom radość z nowych doświadczeń, świetną zabawę i przyjemnie spędzony czas.

Smaczne i wykwintne potrawy przygotowane przez naszych znakomitych kucharzy mogą tylko urozmaicić i dopełnić te miłe chwile nadając im jeszcze lepszego klimatu i charakteru. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i skorzystania z naszych usług.

 • Pełne pysznego jedzenia wesele w Szczecinie - Ambasador zaprasza!

  Bez względu na to, czy chcecie zorganizować wystawne wesele dla 200 osób, czy skromne przyjęcie, nasza oferta jest skierowana właśnie do Was. Menu w kilku wariantach, to możliwość zorganizowania wesela Szczecin, dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Pragniemy zaznaczyć, że niezależnie na rodzaju menu, zawsze stajemy na wysokości zadania serwując jedzenie z najlepszych produktów, przyrządzone ze smakiem. Parę Młodą zgodnie z tradycją witamy chlebem i solą, po czym wszyscy wznoszą toast szampanem.

  Zorganizujemy najlepsze wesele w Szczecinie, ale także szereg innych imprez okolicznościowych, jak np. przyjęcia komunijne, z okazji chrztu, czy urodzinowe. Zapraszamy na wyprawiane przez nas co roku bale sylwestrowe, andrzejkowe i karnawałowe. Każda okazja jest dobra, aby spędzić czas w miłym towarzystwie, przy dobrej muzyce i wykwintnym jedzeniu, dlatego zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie donosimy o mających odbyć się zabawach. Przednia zabawa w cudownej atmosferze gwarantowana!

 • Śluby w Szczecinie ukoronowane weselem w CBK Ambasador

  Każde ważne wydarzenie w życiu chcemy w jakiś szczególny sposób uczcić, cieszyć się i świętować. Nie inaczej jest w przypadku zawarcia małżeństwa, kiedy to przysięgamy miłość drugiej osobie do końca życia. Przyjęło się, że z tej okazji organizuje się wesele, podczas którego razem z Gośćmi świętujemy to ważne wydarzenie. Nic dziwnego, że chcemy dzielić naszą radość z jak największą liczbą Rodziny i Przyjaciół. Śluby w Szczecinie warto celebrować w sposób wyjątkowy i zdecydować się na organizacje wesele w CBK Ambasador.

  Dlaczego właśnie nasz dom weselny? Docierają do nas opinie dotychczasowych Klientów, którzy są zadowoleni z jakości usług i mówią, że będą polecać nas innym. Ich opinia jest dla nas najważniejsza i utwierdza nas w przekonaniu, że nasze starania nie idą na marne. Pary biorące śluby w Szczecinie, zachęcamy do zorganizowania wesela w CBK Ambasador. Z pewnością znajdziecie ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb, gdyż przygotowaliśmy menu w różnych wariantach cenowych. Więcej informacji udzielimy podczas rozmowy.

 • Idealne miejsce na przyjęcie ślubne - sala weselna Szczecin w Ambasadorze

  Ślub to doniosła uroczystość, wymagająca zachowania powagi, wszak składamy przysięgę obligującą nas do jej dotrzymana do końca życia. Ale już podczas wesela można poddać się szaleńczej zabawie. Swobodę podczas tańca i zabaw oczepinowych zapewni przestronna sala weselna w Szczecinie, która jest w stanie pomieścić 200 osób. Stoły tradycyjne lub okrągłe. Ponadto oferujemy menu, mogące odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby Klientów. Współpracujemy z fotografami i firmą zajmującą dekoracjami ślubnymi.

  Zajmujemy się organizowaniem dużych wesel i skromniejszych przyjęć ślubnych. Na liście naszych usług znajdują się także przyjęcia z okazji komunii i chrztu, bale i inne imprezy o zróżnicowanym charakterze. Sala weselna w Szczecinie jest idealna, do urządzania w niej zarówno podniosłych uroczystości, jak również bardziej rozrywkowych spotkań lub szkoleń. Na naszej stronie znajdują się referencje, napisane przez dotychczasowych Klientów, ufamy że przekonają one potencjalnych Klientów o naszym profesjonalizmie.

 • Stylowo urządzony Dom Weselny Szczecin, zaprasza do skorzystania z oferty

  Miejsc na urządzenie wesela jest wiele, ale niestety nie wszystkie spełniają wymagania stawiane przez Parę Młodą. Jeżeli urządzasz duże wesele, istotna jest przestrzeń, aby każdy z bawiących się Gości, mógł czuć się swobodnie. Dom weselny w Szczecinie dysponuje salą, która z powodzeniem pomieści 200 osób. Zatrudniamy profesjonalnych kucharzy, którzy świetnie znają się na swoim fachu i dania przyrządzają z ogromnym wyczuciem smaku. Dbamy także o sposób podania posiłków, aby zachęcały do konsumowania.

  Goście niejednokrotnie zwracają uwagę na wystrój sali oraz obsługę kelnerską. Stawiamy sobie wysoko porzeczkę, dążąc do tego aby jakość świadczonych przez nas usług była na możliwie najwyższym poziomie. Zadowolenie Klientów to dla nas nie tylko radość i satysfakcja, ale także najlepsza i najbardziej skuteczna reklama. Zapewniamy powitanie Młodych chlebem i solą i częstujemy wszystkich uczestników wesela lampka wina musującego. Dom weselny w Szczecinie zaprasza w swoje progi, zorganizujemy wesele na medal.

Wesela Szczecin Ambasador

Bankiety, imprezy firmowe, bale i wesela w Szczecinie
organizacja i obsługa na wysokim poziomie