Imprezy firmowe

Imprezy firmowe w Centrum Bankietowo-Konferencyjnym Ambasador

Przez cały okres działalności naszego lokalu zdobywaliśmy doświadczenie na polu organizacji imprez. Bankiety nieformalne jak i formalne stały się nieodłączną częścią jestestwa „Ambasadora”. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa wymagań i jednocześnie im sprostać. Imprezy firmowe to doskonały sposób na to, aby zintegrować swoich pracowników, podtrzymać atmosferę zadowolenia w firmie. Niezależnie od tego jaki charakter ma dane wydarzenie warto pomyśleć o organizacji i doskonałej zabawie dla swoich pracowników.

Tylko w CBK Ambasador gwarantujemy dużej wielkości salę, która może pomieścić nawet do 200 osób. Zapewniamy wysokiej klasy miłą i rzetelną obsługę, która należycie i z pełnym profesjonalizmem obsłuży wszystkich uczestników bankietu czy danej imprezy firmowej. Z dbałością o każdy szczegół i detal dopasowujemy wnętrze do klimatu i charakteru uroczystości. Zapewniamy catering i stoły pełne smakowitych potraw, które kuszą estetyką i daniami z doskonałym gustem i smakiem. Nasze potrawy wykonywane są przez znakomitych kucharzy, którzy mając wieloletnie doświadczenie w branży i doskonale potrafią przekazać swoje umiejętności kulinarne. Sprawdź nasze możliwości!!!

Dla Państwa zorganizujemy:

 • Bale
 • Bankiety
 • Inauguracje
 • Spotkania integracyjne
 • Wigilie
 • Jubileusze
 • Uroczyste kolacje

Idealne miejsce na imprezę firmową w Szczecinie

Nie każda impreza firmowa wymaga wysokiego budżetu i nakładu finansowego. Wychodząc jednak naprzeciw naszym Klientom i ich oczekiwaniom posiadamy zróżnicowaną ofertę usług oraz bogate menu. W zależności od ilości uczestników, czy celów, jesteśmy w stanie dopasować ofertę tak, aby wszyscy Goście poczuli się usatysfakcjonowani i zadowoleni.

Niezależnie od tego czy prowadzisz małe przedsiębiorstwo, czy ogromną korporację serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją i na zorganizowanie niezwykłej i niezapomnianej imprezy firmowej. Nic tak nie zbliży pracowników, jak wzajemna zabawa, którą może zapewnić Państwu CBK Ambasador w Szczecinie. Luksusowy wystrój i aranżacja sprawią, że każdy uczestnik poczuje się wyjątkowo, a miła i serdeczna atmosfera panująca na naszej sali zagwarantuje dobre samopoczucie.

Zapewnimy:

 • Obsługę techniczną (nagłośnienie, oświetlenie)
 • Catering
 • Koordynacje całości wydarzenia
 • Opiekę i szybką obsługę na najwyższym poziomie
 • Profesjonalne i miłe podejście do każdego uczestnika imprezy firmowej
 • Wysokiej klasy piękny wystrój wnętrz
 • Rzetelne wykonywanie obowiązków

Drogą i kluczem do sukcesu każdej instytucji czy danego przedsiębiorstwa są dobrze zorganizowani pracownicy, którzy tworzą zgrany, mocny zespół pełen kreatywności i pracowitości.

Jeśli chcesz poprawić wizerunek swojej firmy, wzbudzić zaufanie i poprawić relację między swoimi pracownikami, umocnić więzi i rozluźnić atmosferę zorganizuj imprezę w naszym Ambasadorze już dziś! Współpracujemy z Klientami Indywidualnymi i Biznesowymi. Z naszych usług skorzystało już wielu. Mile widziane propozycje z Państwa strony. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie sugestie, które starannie dopasowujemy do potrzeb naszych Klientów i Gości.

 • Pełne pysznego jedzenia wesele w Szczecinie - Ambasador zaprasza!

  Bez względu na to, czy chcecie zorganizować wystawne wesele dla 200 osób, czy skromne przyjęcie, nasza oferta jest skierowana właśnie do Was. Menu w kilku wariantach, to możliwość zorganizowania wesela Szczecin, dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Pragniemy zaznaczyć, że niezależnie na rodzaju menu, zawsze stajemy na wysokości zadania serwując jedzenie z najlepszych produktów, przyrządzone ze smakiem. Parę Młodą zgodnie z tradycją witamy chlebem i solą, po czym wszyscy wznoszą toast szampanem.

  Zorganizujemy najlepsze wesele w Szczecinie, ale także szereg innych imprez okolicznościowych, jak np. przyjęcia komunijne, z okazji chrztu, czy urodzinowe. Zapraszamy na wyprawiane przez nas co roku bale sylwestrowe, andrzejkowe i karnawałowe. Każda okazja jest dobra, aby spędzić czas w miłym towarzystwie, przy dobrej muzyce i wykwintnym jedzeniu, dlatego zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie donosimy o mających odbyć się zabawach. Przednia zabawa w cudownej atmosferze gwarantowana!

 • Śluby w Szczecinie ukoronowane weselem w CBK Ambasador

  Każde ważne wydarzenie w życiu chcemy w jakiś szczególny sposób uczcić, cieszyć się i świętować. Nie inaczej jest w przypadku zawarcia małżeństwa, kiedy to przysięgamy miłość drugiej osobie do końca życia. Przyjęło się, że z tej okazji organizuje się wesele, podczas którego razem z Gośćmi świętujemy to ważne wydarzenie. Nic dziwnego, że chcemy dzielić naszą radość z jak największą liczbą Rodziny i Przyjaciół. Śluby w Szczecinie warto celebrować w sposób wyjątkowy i zdecydować się na organizacje wesele w CBK Ambasador.

  Dlaczego właśnie nasz dom weselny? Docierają do nas opinie dotychczasowych Klientów, którzy są zadowoleni z jakości usług i mówią, że będą polecać nas innym. Ich opinia jest dla nas najważniejsza i utwierdza nas w przekonaniu, że nasze starania nie idą na marne. Pary biorące śluby w Szczecinie, zachęcamy do zorganizowania wesela w CBK Ambasador. Z pewnością znajdziecie ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb, gdyż przygotowaliśmy menu w różnych wariantach cenowych. Więcej informacji udzielimy podczas rozmowy.

 • Idealne miejsce na przyjęcie ślubne - sala weselna Szczecin w Ambasadorze

  Ślub to doniosła uroczystość, wymagająca zachowania powagi, wszak składamy przysięgę obligującą nas do jej dotrzymana do końca życia. Ale już podczas wesela można poddać się szaleńczej zabawie. Swobodę podczas tańca i zabaw oczepinowych zapewni przestronna sala weselna w Szczecinie, która jest w stanie pomieścić 200 osób. Stoły tradycyjne lub okrągłe. Ponadto oferujemy menu, mogące odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby Klientów. Współpracujemy z fotografami i firmą zajmującą dekoracjami ślubnymi.

  Zajmujemy się organizowaniem dużych wesel i skromniejszych przyjęć ślubnych. Na liście naszych usług znajdują się także przyjęcia z okazji komunii i chrztu, bale i inne imprezy o zróżnicowanym charakterze. Sala weselna w Szczecinie jest idealna, do urządzania w niej zarówno podniosłych uroczystości, jak również bardziej rozrywkowych spotkań lub szkoleń. Na naszej stronie znajdują się referencje, napisane przez dotychczasowych Klientów, ufamy że przekonają one potencjalnych Klientów o naszym profesjonalizmie.

 • Stylowo urządzony Dom Weselny Szczecin, zaprasza do skorzystania z oferty

  Miejsc na urządzenie wesela jest wiele, ale niestety nie wszystkie spełniają wymagania stawiane przez Parę Młodą. Jeżeli urządzasz duże wesele, istotna jest przestrzeń, aby każdy z bawiących się Gości, mógł czuć się swobodnie. Dom weselny w Szczecinie dysponuje salą, która z powodzeniem pomieści 200 osób. Zatrudniamy profesjonalnych kucharzy, którzy świetnie znają się na swoim fachu i dania przyrządzają z ogromnym wyczuciem smaku. Dbamy także o sposób podania posiłków, aby zachęcały do konsumowania.

  Goście niejednokrotnie zwracają uwagę na wystrój sali oraz obsługę kelnerską. Stawiamy sobie wysoko porzeczkę, dążąc do tego aby jakość świadczonych przez nas usług była na możliwie najwyższym poziomie. Zadowolenie Klientów to dla nas nie tylko radość i satysfakcja, ale także najlepsza i najbardziej skuteczna reklama. Zapewniamy powitanie Młodych chlebem i solą i częstujemy wszystkich uczestników wesela lampka wina musującego. Dom weselny w Szczecinie zaprasza w swoje progi, zorganizujemy wesele na medal.

Wesela Szczecin Ambasador

Bankiety, imprezy firmowe, bale i wesela w Szczecinie
organizacja i obsługa na wysokim poziomie