Chrzciny

Chrzciny w Szczecinie - CBK Ambasador

Chrzest jest jednym z najważniejszym wydarzeń w życiu każdej chrześcijańskiej rodziny. Przyjęcie organizowane z tej okazji jest powodem do rodzinnego spotkania i przedstawienia dziecka swoim najbliższym. Maluch w tym dniu zyskuje rodziców chrzestnych oraz inne osoby, które zaczynają odgrywać istotną rolę w jego życiu. Centrum Bankietowo-Konferencyjne Ambasador zadba o najmniejszy detal i szczegół w tej niezwykle rodzinnej uroczystości, w taki sposób, aby dzień ten zapadł w pamięci każdego z jego uczestników.

Szczególna dbałość o jakość, smak i sposób podawania potraw oraz dekoracji stołów sprawia, że organizowane przez nas przyjęcia mają zawsze swój niepowtarzalny charakter i na długo zapadają w pamięć naszych Klientów. Naszym niewątpliwym atutem jest położenie lokalu. Znajduje się on w centrum miasta, dzięki czemu Goście trafią do nas bez żadnego trudu.

Profesjonalna organizacja chrztów

Chrzest jest jedną z tych uroczystości podczas, której towarzyszy bliskim wiele emocji i sporo niepotrzebnego stresu. Aby zaoszczędzić nerwów związanych z organizacją tego przyjęcia wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferując profesjonalną obsługę, pyszne jedzenie i przemiłą atmosferę w naszym lokalu. Przyjęcie zorganizowane z CBK Ambasador to świetny wybór, gdyż wszelkie elementy związane z zaplanowaniem tego ważnego dnia zostawiają Państwo w naszych rękach.

Potrafimy zadbać o komfort i wygodę, aby w tej uroczystości można było skupić się na duchowym przeżyciu chrztu dziecka i przyjemnym spędzaniu czasu z najbliższymi. Posiadamy obszerną salę, która pomieści dużą liczbę Gości. Aranżacje i wystrój dopasowujemy do charakteru i organizacji danego wydarzenia. Podejmiemy się każdego wyzwania. Nasza szeroka i zróżnicowana oferta poszerzona również o usługi dekoratorskie i florystyczne zapewni niepowtarzalny i wyjątkowy klimat rodzinnego spotkania.

Zestawy menu na chrzest w naszym lokalu:

Dzięki całej naszej organizacji jesteśmy przekonani, że uroczystość Chrztu Świętego będą przeżywać Państwo w spokoju, wspominając je później z sentymentem i radością. Potrafimy sprostać wymaganiom naszych Klientów i ich Dzieci. Dla tych najmłodszych uczestników uroczystości także przygotowujemy liczne atrakcje i smakołyki.

Zapraszamy wszystkich tych, którzy szukają i zmagają się z planowaniem przyjęcia z okazji chrzcin dziecka do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Z dbałością i troską o dobro i zadowolenia naszych Klientów jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkiego rodzaju pomysły i sugestie. Potrafimy także doskonale zadbać o spokój maluszka w tym ważnym dla niego dniu jakim jest chrzest. Koniecznie skontaktuj się z nami!

CBK Ambasador może zagwarantować:

 • Wysoko wykwalifikowany personel
 • Odpowiedni wystrój sali, podkreślający charakter uroczystości
 • Wykwintne menu dobrane do indywidualnych oczekiwań
 • Bezpieczeństwo

 • Idealne miejsce na chrzciny w Szczecinie – Ambasador

  Prestiżowy, elegancki lokal, który jest zlokalizowany w centrum miasta, co ułatwia komunikację i łatwy do niego dojazd to idealne miejsce na chrzciny w Szczecinie dla Ciebie i Twoich bliskich. Centrum Bankietowo-Konferencyjne Ambasador oferuje salę, pięknie zdobioną różnymi dekoracjami i ozdobami dopasowanymi do charakteru wydarzenia. Dogodne warunki, atrakcyjne propozycje, otwartość i elastyczność to tylko nieliczne cechy, które nas charakteryzują. Największym naszym atutem jest smaczna kuchnia prowadzona przez wybitnego Szefa Kuchni.

  Gotowanie dla większości naszych kucharzy jest pasją. Dlatego też nasze wytrawne potrawy są przepełnione właściwym i dobrym smakiem, a estetyka ich podania znajduje się na wysokim poziomie. W naszym lokalu Ambasador panuje ciepła i serdeczna atmosfera, co czyni go wyjątkowym i doskonałym miejscem na chrzciny. Współpracując z różnymi firmami służymy pomocą w doborze kwiatów, dekoracji. Polecamy także nasz catering dla tych z Państwa, którzy pragną zorganizować przyjęcie z okazji chrztu swojego dziecka w domu. Serdecznie zapraszamy!

 • Wyjątkowe chrzciny Szczecin na wysokim poziomie

  Chrzciny dziecka to niezwykła okazja, aby zaprezentować maluszka całej rodzinie. Nadanie pierwszego sakramentu jest niezwykle istotne w życiu każdej chrześcijańskiej rodziny. Chcąc w przyjemny sposób uczcić ten czas zachęcamy, aby te niezwykły moment w życiu dziecka spędzić go w atrakcyjnym miejscu. Centrum Bankietowe Ambasador od lat organizuje imprezy okolicznościowe (chrzciny Szczecin) i przyjęcia rodzinne, które nacechowane są piękną aranżacją, estetyką podania potraw, pięknymi elementami dekoracyjnymi dopasowanymi do danego wydarzenia.

  Nasz wyspecjalizowany personel pełen profesjonalizmu i rzetelnego podejścia do Gości doskonale zna się na rzeczy. Potrafi spowodować wyjątkową, serdeczną, pełną ciepła i życzliwości atmosferę, która sprawi, że chrzciny Szczecin na długo pozostaną w pamięciach Gości. W tym dniu dobro maluszka jest najważniejsze, dlatego też Centrum Bankietowe Ambasador zadba o najdrobniejsze elementy organizacyjne związane z uroczystością. Aby nasi Klienci o nic się nie martwili, a Goście z naszego lokalu wyszli najedzeni, zadowoleni i z uśmiechami na twarzach.

 • Niezawodna organizacja chrzcin w Szczecinie

  Dla tych z Państwa, którzy chcą świętować z najbliższymi chrzest dziecka w prestiżowym i ekskluzywnym lokalu polecamy Centrum Bankietowe Ambasador zlokalizowane w centrum miasta. Jesteśmy przekonani, że organizacja chrzcin w Szczecinie na terenie naszego obiektu przebiegnie właściwie i zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Atutem naszej firmy jest piękna i duża sala, która pomieści całą rodzinę! Nasza ekipa w odpowiedni sposób zadba o całą uroczystość, przygotowując liczne atrakcje, dekorując pięknie salę i służąc w profesjonalnym stylu swoim Gościom.

  Szybkie tempo życia, ciągły brak czasu. Wszystko to powoduje, że ciężko jest zaplanować chrzest własnego dziecka. Organizacja chrzcin w Szczecinie powierzona w nasze ręce to doskonały wybór. Zapewnimy profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Przygotujemy niespotykane i dopasowane do Państwa potrzeb pyszne menu składające się z licznych i smacznych przekąsek, deserów i dań na ciepło. Będzie nam niezmiernie miło uczestniczyć z Państwem w tych ważnych chwilach i zrobimy wszystko co w naszej mocy aby spędzone były one w miłej atmosferze.

 • Chrzciny i przyjęcia rodzinne w prestiżowym Ambasadorze

  Centrum Bankietowo-Konferencyjne Ambasador położone w samym sercu Szczecina organizuje chrzciny i przyjęcia rodzinne w wyjątkowym stylu. Cały obiekt dopasowany jest do tego typu wydarzeń, dlatego też od kilku lat wynajmujemy naszą dużą salę doskonale przystosowaną na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, bale sylwestrowe i karnawałowe, a także spotkania biznesowe, firmowe i rodzinne. Mamy liczne doświadczenie, a zaangażowanie i serce jakie wkładamy w nasza prace daje nam wiele satysfakcji i przyjemności. Wciąż się udoskonalamy i rozwijamy.

  Na terenie całego obiektu funkcjonuje pyszna kuchnia, którą rządzi nasz znakomity Szef Kuchni znający się na rzeczy. Od kilku lat tworzy liczne kulinarne „arcydzieła”, które kuszą nie tylko wyglądem ale także doskonałym smakiem. Ciężko się im oprzeć i trudno odejść od stołu, nie próbując wszystkich specjałów. Wysoka kultura osobista i profesjonalna obsługa zapewni poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Organizowane w Ambasadorze chrzciny, a także różne imprezy, towarzyskie i przyjęcia rodzinne na pewno będą należeć do tych niezapomnianych i często wspominanych.

 • Najlepsze imprezy okolicznościowe w Szczecinie - Ambasador

  Jeśli poszukują Państwo miejsca na zorganizowanie imprezy okolicznościowej w Szczecinie. Nasz lokal, usytuowany w centrum miasta będzie idealną alternatywą na takie okazje. Kompleksowa oferta Ambasadora zagwarantuje udaną zabawę Z nami nie ma nudy! Nasze wieloletnie doświadczenie w planowaniu imprez powoduje elastyczność i dopasowanie się do oczekiwań Klientów. Pozostawiając organizację w naszych rękach mogą być Państwo spokojni o przebieg i plan całej imprezy. Nasza obsługa cateringowa znajduje się na najwyższym poziomie!

  Ambasador posiada własną profesjonalną kuchnię wyposażoną w nowoczesny sprzęt, który ułatwi naszemu personelowi serwowanie całego pysznego menu. Rozmaite potrawy przygotowane przez naszych kucharzy z pewnością zasmakują wszystkim, którzy przybędą do naszego lokalu. Sala obiektu jest dostosowana idealnie do zorganizowania imprezy okolicznościowej w Szczecinie. Komfortowe miejsce z dobrym dojazdem i przestronnym pomieszczeniem dla większej ilości Gości zapewni Państwu Centrum Bankietowo-Konferencyjne Ambasador.

Wesela Szczecin Ambasador

Bankiety, imprezy firmowe, bale i wesela w Szczecinie
organizacja i obsługa na wysokim poziomie