Komunie

Komunia w Szczecinie - Ambasador

I Komunia św. jest ogromnym przeżyciem nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców. Często z organizacją tego niezwykle istotnego wydarzenia wiąże się wiele nerwów. Aby zaoszczędzić czasu i niepotrzebnego stresu wychodzimy naprzeciw naszym Klientom wraz z bogatą i zróżnicowaną ofertą naszego Centrum Bankietowo-Konferencyjnego Ambasador. Z nami Komunia św. nabierze zupełnie innego wymiaru i znaczenia. Przyjęcie komunijne stanie się niezwykłą uroczystością, która będzie zaopatrzona w odpowiednie menu, dekoracje stołów i fantastyczny nastrój uczestników uroczystości.

CBK Ambasador towarzyszy swoim Klientom w tak uroczystym momencie, jakim jest Komunia św. ich Dzieci. Pragniemy zadbać o odpowiednie przygotowanie i realizację oraz zatroszczyć się o wszystkie szczegóły. Centrum Ambasador, to nowoczesna, wielofunkcyjna sala o powierzchni 250 m2 przygotowana zarówno do organizowania kameralnych jak i dużych uroczystości dla około 200 osób. Szczególna dbałość o jakość, smak i sposób podawania potraw oraz dekoracji stołów sprawiają, że organizowane przez nas przyjęcia komunijne mają zawsze swój niepowtarzalny charakter i niezwykły klimat.

Kompleksowa obsługa Komunii i innych uroczystości w Szczecinie

Przyjęcia komunijne organizowane w restauracji to doskonały pomysł dla osób, które planują dużą uroczystość i często nie mają wystarczającego pomieszczenia dla takiej ilości Gości. W naszym lokalu nie muszą się Państwo o to martwić. Nasza funkcjonalna i dobrze wyposażona sala pomieści sporą ilość uczestników uroczystości komunijnej. Posiadamy kompleksową i profesjonalną obsługę, która rzetelnie podchodzi do każdego Klienta.

Dbamy o całą oprawę i aranżację przyjęcia. Nasz zespół podejmie się każdego wyzwania i zrealizuje najbardziej wyszukane zamówienia. Jesteśmy otwarci na propozycje Klientów i chętnie dostosujemy detale i szczegóły do ich potrzeb. Cechuje nas kreatywność, pełne zaangażowanie i profesjonalne podejście, Pragniemy, aby każdy kto podejmie się współpracy z nami był usatysfakcjonowany i w pełni zadowolony. Jesteśmy elastyczni pod względem doboru menu.

Zestawy komunijne do wyboru:

Aby całość przyjęcia komunijnego przebiegła sprawnie i profesjonalnie, a Goście miło wspominali tą niezwykle ważną uroczystość potrafimy stanąć na wysokości zadania i zrealizować w taki sposób ten wymarzony, rodzinny czas, aby na długo pozostał on w pamięci uczestników. Nasi doświadczeni kucharze i kelnerzy zaserwują pyszne dania i posiłki.

Potrafimy sprostać wymaganiom naszych Klientów i ich Dzieci

Wybierając nasze Centrum, możecie Państwo liczyć na:

  • Wysoko wykwalifikowany personel
  • Odpowiedni wystrój sali, podkreślający charakter uroczystości
  • Wykwintne menu dobrane do indywidualnych oczekiwań
  • Bezpieczeństwo

Zajmujemy się także pośrednictwem w wyborze zespołów, fotografów, didżejów, hoteli i kamerzystów. Jesteśmy przekonani, że przyjęcie komunijne zorganizowane na wysokim poziomie w CBK Ambasador spełni oczekiwania wszystkich Gości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty i usług.

Wesela Szczecin Ambasador

Bankiety, imprezy firmowe, bale i wesela w Szczecinie
organizacja i obsługa na wysokim poziomie