Przyjęcia urodzinowe

Przyjęcia urodzinowe w Szczecinie

Urodziny to dobra okazja do świętowania, w szczególności, jeśli są to urodziny okrągłe. Co raz częściej decydujemy się na organizację imprezy urodzinowej, aby w tym wyjątkowym dniu wraz z bliskimi osobami, bawić się, tańczyć i zajadać pysznościami. Jeśli zbliża się data Twoich urodzin lub chcesz zorganizować przyjęcia niespodziankę dla kogoś bliskiego, skorzystaj z naszej oferty. CBK Ambasador to przestronna sala, którą udekorujemy zgodnie z charakterem uroczystości. Urodziny mogą być zorganizowane w formie uroczystego przyjęcia lub wesołej imprezy tematycznej. Wszystko zależy od oczekiwań Klientów i ich podejścia do sprawy.

przyjecie urodzinowe

Bez względu na to, na jaką formę się zdecydują nasi Klienci, jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom. Zawsze bierzemy pod uwagę indywidualne oczekiwania Zleceniodawców. Na spotkaniu dokonujemy szczegółowych ustaleń, co do ustawień stołów, menu, muzyki oraz dekoracji. Każdorazowo dokładamy starań, aby stanąć na wysokości zadania, ponieważ zależy nam na zadowoleniu Klientów.

Wszystkie potrawy i przekąski, jakie oferujemy są przygotowywane przez zawodowych kucharzy, którzy swoją pracę wykonują z pasją. W menu można znaleźć m.in.

  • Dania obiadowe
  • Przekąski zimne
  • Desery, ciasta
  • Napoje gorące
  • Napoje zimne

Z naszego lokalu, z całą pewnością nikt nie wyjdzie głodny. W przypadku przyjęć urodzinowych nie mamy ustalanego menu, dlatego ilość i rodzaj potraw uzgadniana jest indywidualnie.

Organizacja imprezy urodzinowej na wysokim poziomie

W trakcie przyjęcia oferujemy profesjonalną obsługę kelnerską. Dla podkreślenia rangi uroczystości, możemy zająć się gustowną dekoracją stołów, dzięki czemu uzyskamy wyjątkowy klimat. Warto zlecić nam organizację przyjęcia urodzinowego w Szczecinie, ponieważ działamy kompleksowo i wsłuchujemy się w sugestie Klientów.

Prosimy o wcześniejszy kontakt z naszą firmą, bowiem potrzeba czasu na wszystkie ustalenia i realizację. Ponadto rezerwacja z wyprzedzeniem, gwarantuje że w określonym terminie lokal będzie dostępny. Jeśli chcecie mieć pewność, że impreza urodzinowa w Szczecinie będzie przygotowana na 6, skorzystajcie z naszej oferty. Na przestrzeni lat, zorganizowaliśmy szereg przyjęć okolicznościowych, wesel, bali… organizacja przyjęcia urodzinowego nie stanowi dla nas trudności. Nie oznacza to jednak, że podchodzimy do sprawy z ignorancją. Wręcz przeciwnie, zawsze dajemy z siebie wszystko, aby każda impreza przygotowana w naszym Centrum Bankietowym, cechowała się wysoką jakością. Pragniemy, aby wszyscy Goście mieli tylko dobre wspomnienia. Zapraszamy serdecznie!

Wesela Szczecin Ambasador

Bankiety, imprezy firmowe, bale i wesela w Szczecinie
organizacja i obsługa na wysokim poziomie