Imprezy okolicznościowe

Ambasador – imprezy okolicznościowe w Szczecinie na każdą okazję

Centrum Bankietowo-Konferencyjne Ambasador w Szczecinie organizuje wyjątkowe wydarzenia i imprezy na każdą okoliczność. Jeśli poszukują Państwo dużej sali na:

  • Przyjęcie urodzinowe
  • Jubileusze
  • Rocznicę ślubu
  • Bankiety
  • Imprezy rodzinne i firmowe

Zapraszamy serdecznie do Ambasadora! Zapewniamy, że nie ma bardziej idealnego miejsca na tą wyjątkową okazję. Obsługę naszego lokalu charakteryzuje życzliwość i otwartość na wszystkich Klientów. Do każdego podchodzimy indywidualnie, stwarzając poczucie bezpieczeństwa, komfortu i estetyki. Każdą imprezę staramy się ubarwić kolorowymi potrawami i wspaniałym wystrojem wnętrz dopasowując dekoracje do danej uroczystości. Każda z nich na swój sposób jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

imprezy okolicznosciowe

Najważniejszym elementem każdego przyjęcia jest menu. Dobór potraw uzgadniamy wcześniej z naszym Zleceniodawcą. Jednak gwarantujemy, że nasza bogata oferta gastronomiczna na pewno przypadnie do gustu wszystkim Gościom. Potrawy przygotowane przez najlepszych kucharzy z naszego Centrum Bankietowo-Konferencyjnego Ambasador są smaczne, a ponadto znakomicie prezentują się na stołach. Wytrawne i pyszne dania to atut i znak szczególny naszej firmy. Dla Klientów, którzy organizują przyjęcia poza naszym lokalem oferujemy catering na dowóz w Szczecinie.

Smaczny catering i bogate menu na imprezach okolicznościowych

Dlaczego organizacja imprez okolicznościowych w Ambasadorze jest warta uwagi? Dlatego, że planowana jest od początku do końca, a wszystko jest wcześniej uzgadniane i przy realizacji pozapinane na ostatni guzik. Nasi Klienci nie muszą się o nic martwić! Do każdego wydarzenia podchodzimy ze szczególną dbałością o najmniejsze szczegóły. Staramy się dopasowywać do potrzeb i oczekiwań naszych Gości, więc angażujemy się na tyle, na ile jest to tylko możliwe! Z uwagą słuchamy i wdrażamy w życie pomysły naszych Klientów. Naszą największą nagrodą jest zadowolenie wszystkich uczestników imprezy okolicznościowej.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z bogatą ofertą naszego lokalu i skorzystania z naszych usług. Możemy zagwarantować, że na terenie Centrum Bankietowo-Konferencyjnego Ambasador w Szczecinie każda impreza okolicznościowa będzie niezapomnianym przeżyciem i mile wspominanym przez Gości bawiących się na naszej sali. Nasza ogromna sala bankietowa pomieści do dwustu uczestników przyjęcia czy danej uroczystości, zapewniając komfort podczas tańczenia i zabawy. Jesteśmy gotowi sprostać najwyższym wymaganiom naszych Gości i polecamy się na przyszłość! Fachowa obsługa jest do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania imprezy okolicznościowej.

Marzysz o urządzeniu imprezy na wielką skalę w prestiżowym lokalu wysokiej klasy? Skontaktuj się z nami! Niezapomniane wrażenia i piękne wspomnienia z uroczystości pozostaną na długo w Waszych pamięciach!

Wesela Szczecin Ambasador

Bankiety, imprezy firmowe, bale i wesela w Szczecinie
organizacja i obsługa na wysokim poziomie