Bankiety

Przyjęcia w sali bankietowej w Szczecinie spełnią najwyższe oczekiwania

Bankiet organizowany jest zazwyczaj dla uhonorowania ważnych wydarzeń, dlatego warto postarać się o odpowiednią oprawę. Okazją może być okrągła rocznica ślubu, urodziny, sukces zawodowy czy narodziny dziecka. Każde z tych wydarzeń na pewno warte jest uczczenia i świętowania w gronie ważnych dla nas osób. Nasze Centrum Bankietowo-Konferencyjne jest idealnym miejscem na tego typu przyjęcia. Przestronna sala może pomieścić do 200 osób. Jednakże w sytuacji, gdy zaproszona jest mniejsza liczba osób, istnieje możliwość ustawienia stołów w taki sposób, aby wnętrze zyskało bardziej kameralny klimat.

Profesjonalna organizacja bankietów w CBK Ambasador:

  • Miła i rzetelna obsługa kelnerska
  • Życzliwy personel
  • Znakomita kuchnia i dobre jedzenie
  • Odpowiedni dobór dekoracji i ozdób do danego wydarzenia
  • Mnóstwo miejsca do tańczenia i zabawy
  • Oprawa muzyczna na życzenie Klienta

Zapewniamy odpowiednią oprawę uroczystości, wspaniałą kuchnię i przyjazną, serdeczną atmosferę. Z największą radością zapraszamy na bale tematyczne, związane z określonym, charakterystycznym zawodem, obyczajem lub epoką, które przenoszą uczestników w inny wymiar i gwarantują doskonałą zabawę. Wychodząc naprzeciw potrzebom, nawiązaliśmy współpracę z osobami, którzy specjalizują się w dziedzinie dekoratorstwa i florystyki. Dzięki temu sala może być udekorowana stosownie do sytuacji i charakteru wydarzenia.

Spotkania oficjalne i rodzinne z wykwintnym menu

Żadne przyjęcie nie może obyć się bez jedzenia. Dobra kuchnia to nasz atut, który doceniają wszyscy mający okazję skonsumować dania przygotowane przez naszych wykwalifikowanych kucharzy. Serwowane przez nas potrawy są nie tylko ucztą dla podniebienia, ale także dla oczu, gdyż przywiązujemy dużą wagę do estetyki podania. Na stołach pojawiają się wykwintne przekąski, dania główne i smakowite desery - staramy się aby jedzenie było różnorodne i smaczne.

Mamy doświadczenie w organizowaniu przyjęć różnego rodzaju, bierzemy pod uwagę indywidualne oczekiwania Klientów i staramy się im sprostać w każdym aspekcie. Osoby, które chcą zorganizować bankiet w sali Ambasador, mogą liczyć na nasze elastyczne podejście. Można ustalić indywidualne menu, ustawienie stołów czy wystrój, a obsługa kelnerska zawsze jest na najwyższym poziomie. O tym, że nasze usługi realizowane są w sposób rzetelny, świadczą referencje wystawione przez dotychczasowych Klientów. Ambasador to najlepsze miejsce do zorganizowania bankietu w Szczecinie, dlatego mówimy Państwu do zobaczenia!

Wesela Szczecin Ambasador

Bankiety, imprezy firmowe, bale i wesela w Szczecinie
organizacja i obsługa na wysokim poziomie