Konferencje-Szkolenia

Konferencje i szkolenia w Szczecinie - CBK Ambasador

Konferencja to prestiżowe wydarzenie, które wymaga umiejętności planowania, realizowania i koordynowania działań. Celem każdej konferencji czy spotkania biznesowego jest poszerzanie wiedzy w przyjemny i jednocześnie efektywny sposób. Jest to bardzo odpowiedzialne zadanie.

Centrum Bankietowo-Konferencyjne Ambasador to najwyższej klasy lokal dysponujący komfortową, elegancką i nowoczesną salą bankietową, która daje możliwość zorganizowania konferencji, szkoleń, a także niezapomnianych i niepowtarzalnych imprez integracyjnych czy spotkań biznesowych. CBK Ambasador w swojej zróżnicowanej i elastycznej ofercie posiada szereg usług i niezwykłych atrakcji skierowanych do Klientów Indywidualnych, jak i Biznesowych - różnego rodzaju instytucji i firm.

Organizacja szkoleń i konferencji na najwyższym poziomie

Do dyspozycji Gości oddajemy nowoczesną, w pełni klimatyzowaną salę o powierzchni 250 m2, która może pomieścić aż do 200 osób. Dzięki temu jesteśmy w stanie organizować konferencje, szkolenia i imprezy dla firm o różnym charakterze i wielkości. Naszą specjalizacją jest także organizacja bankietów i przyjęć, które mogą stanowić idealne podsumowanie i uzupełnienie konferencji czy szkolenia.

Niewątpliwą zaletą Centrum Bankietowo-Konferencyjnego „AMBASADOR” jest dogodna lokalizacja - znajduje się w samym centrum miasta, w budynku NOT-u, nieopodal gmachu telewizji. Wybór takiego miejsca i jego położenie oraz idealne zaplecze konferencyjne połączone z profesjonalną obsługą to klucz do sukcesu i przyjemnego spędzenia czasu. Nasza sala, która wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt idealny na przeprowadzenie wszelkich zajęć praktycznych, szkoleń czy prezentacji na pewno zapewni komfort wszystkim uczestnikom spotkania biznesowego.

Wybierając CBK Ambasador zapewniamy:

 • Przestronną i klimatyzowaną salę - wysoko wykwalifikowany personel
 • Odpowiedni wystrój sali, podkreślający charakter konferencji czy imprezy firmowej
 • Oprawę muzyczną
 • Pełną obsługę gastronomiczną
 • Bezpieczeństwo

Dzięki ogromnemu doświadczeniu w organizacji spotkań, imprez firmowych, szkoleń i prezentacji, możemy zagwarantować Państwu stuprocentową satysfakcję i zadowolenie z naszej profesjonalnej obsługi. Jesteśmy przekonani, że zorganizowane konferencje czy szkolenia w naszym Centrum Bankietowo-Konferencyjnym dostarczą wielu przyjemnych i niezapomnianych chwil. Spotkania przeważnie odnoszą sukces w atmosferze dobrej zabawy. Relacje biznesowe najlepiej przełamywać podczas luźnych imprez i konferencji. Najłatwiej wówczas nawiązać nowe kontakty, znaleźć porozumienie na polu biznesowym i cieszyć się doborowym towarzystwem. Z nami to wszystko jest możliwe!

Wyposażenie sali konferencyjnej w niezbędny sprzęt:

 • Projektory multimedialne
 • Rzutniki pisma
 • Ekrany o różnych wymiarach
 • Flipcharty
 • Mikrofony bezprzewodowe i przewodowe
 • Nagłośnienie
 • Łącze internetowe

Bez względu na charakter danego wydarzenia, spotkanie biznesowe czy inną uroczystość zawsze służymy fachową, profesjonalną i miłą obsługą. Ten istotny element może przesądzić o sukcesie danego eventu. Dopracowanie wszystkich detali i szczegółów, a także profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta może nie tylko wzbogacić przekaz szkolenia, ale także zapewnić wszystkim uczestnikom radość z nowych doświadczeń, świetną zabawę i przyjemnie spędzony czas.

Smaczne i wykwintne potrawy przygotowane przez naszych znakomitych kucharzy mogą tylko urozmaicić i dopełnić te miłe chwile nadając im jeszcze lepszego klimatu i charakteru. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Wesela Szczecin Ambasador

Bankiety, imprezy firmowe, bale i wesela w Szczecinie
organizacja i obsługa na wysokim poziomie