Catering

Catering w Szczecinie i okolicach - CBK Ambasador

Zorganizowanie imprezy wymaga dużych nakładów czasu i energii, samo przygotowanie menu dla większej ilości osób to zadanie trudne i pracochłonne. Jednakże żyjemy w czasach, gdzie korzystać możemy z licznych udogodnień. Jeśli mają Państwo za zadanie przygotowanie przyjęcia zachęcamy do skorzystania z usług Centrum Bankietowo-Konferencyjnego Ambasador. Poza organizacją wesel, imprez okolicznościowych i konferencji, specjalizujemy się również w cateringu i dowozimy dania pod wskazany adres. Tym sposobem nie muszą Państwo spędzać godzin w kuchni i martwić się, czy zdążycie przygotować wszystko na czas.

catering

Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma inne preferencje, w związku z czym stawiamy na różnorodność, aby każdy mógł stworzyć menu odpowiadającego jego indywidualnym gustom. Działalność w branży gastronomicznej sprawiła, iż gotowanie stało się dla nas prawdziwą pasją, a przygotowane przez nas potrawy są wyjątkowo smaczne. Lata doświadczeń przełożyły się na dobrą organizację pracy i rozwinięcie zaplecza, dlatego możemy sprostać każdemu zleceniu. Jesteśmy w stanie zorganizować poczęstunek nawet dla 200 osób. Obsługę cateringową zapewniamy w Szczecinie i okolicach.

Catering dla firm i Klientów indywidualnych

To co przemawia za wyborem naszej firmy to wykwalifikowani kucharze, potrafiący przygotować dania nie tylko kuchni polskiej. W artykuły spożywcze zaopatrujemy się u sprawdzonych dostawców, mamy więc pewność, że wszystkie produkty, z których sporządzamy dania - są świeże i zdrowe. Przygotujemy przekąski na zimno i na ciepło, dania obiadowe oraz ciasta i inne desery. Zapewniamy terminowy dowóz oraz profesjonalną obsług kelnerską. Zajmujemy się kompleksową obsługą najróżniejszych spotkań:

Na naszym koncie zrealizowane są liczne zlecenia różnego typu i rangi. Cieszymy się, gdy docierają do nas słowa uznania i zadowolenia ze strony dotychczasowych Klientów. To nas motywuje do dalszego zaangażowania w pracę. Zależy nam na tym, aby każdy kto skorzysta z naszych usług, mógł z czystym sumieniem polecić nas innym. Wiemy, że nasz catering zasmakuje nawet największym smakoszom. Zapraszamy do współpracy!

 

Wesela Szczecin Ambasador

Bankiety, imprezy firmowe, bale i wesela w Szczecinie
organizacja i obsługa na wysokim poziomie