Sylwester

Niepowtarzalny bal sylwestrowy w Ambasadorze

Sylwester jest ostatnim dniem w roku, którego zazwyczaj nikt nie chce spędzić samotnie, siedząc przed telewizorem w swoim domu. Wręcz przeciwnie, wyzwala się nieodparta chęć i  pragnienie przeżycia go w miarę hucznie, w gronie bliskich, przyjaciół, a także osób, którzy lubią spędzać czas na zabawie. Przeglądając liczne oferty sylwestrowe zastanawiasz się gdzie przywitać Nowy Rok? Nie masz pomysłu na pożegnanie roku, a nie chcesz spędzić tego czasu samotnie w czterech ścianach?!

Centrum Bankietowo-Konferencyjne Ambasador wychodzi naprzeciw swoim Klientom ze zjawiskową i niezwykłą ofertą na tą magiczną i jedyną noc, która zdarza się tylko raz w roku. Czy nie byłoby wspaniale spędzić go przy nutach świetnej muzyki, radując się i tańcząc do białego rana?! Z doskonałym zespołem muzycznym na parkiecie naszej ogromnej sali, która może pomieścić nawet do dwustu uczestników imprezy gwarantujemy cudownie spędzony czas, z niezwykłymi wrażeniami i emocjami!

CBK Ambasador na balu sylwestrowym zapewnia:

  • Wytworne i bogate menu kuchni polskiej
  • Pyszne jedzenie przez całą noc
  • Świetną zabawę prowadzoną przez zespół muzyczny/Dj-a
  • Konkursy i zabawy
  • Uroczyste powitanie Nowego Roku z szampanem
  • Alkohole
  • Zimne i gorące napoje bezalkoholowe
  • Elegancki wystrój sali
  • Doskonałą i profesjonalną obsługę na wysokim poziomie

Centrum Bankietowo-Konferencyjne Ambasador od wielu lat organizuje wszelkiego rodzaju szalone i niezapomniane bale karnawałowe, studniówkowe, andrzejkowe a przede wszystkim niepowtarzalne i jedyne takie w całym województwie zachodniopomorskim bale sylwestrowe. Na każdym balu sylwestrowym realizowanym przez Ambasadora nasz personel zadba o nawet najdrobniejszy szczegół, aby zapewnić wszystkim uczestnikom przyjęcia poczucie bezpieczeństwa, komfortu oraz  przyjemną atmosferę, z mnóstwem ciepła i serdeczności.

Dołożymy wszelkich starań, aby bal sylwestrowy przygotowany przez naszą profesjonalną obsługę utkwił w pamięciach osób bawiących się razem z nami, pozostawiając w głowach niezapominanie, fantastyczne chwile. Takie, które sprawią, że za rok bez zastanowienia powrócicie Państwo, aby przywitać kolejny Nowy Rok razem z nami.

Wyśmienite menu i wyjątkowe specjały kulinarne

Już dzisiaj możesz zaplanować fantastyczne zakończenie roku w lokalu znajdującym się w samym sercu Szczecina. Centrum Bankietowo-Konferencyjne Ambasador czeka z ofertą sylwestrową właśnie na Ciebie! Przez całą noc sylwestrową serwujemy przepyszne dania wykonane przez naszych znakomitych kucharzy gotujących z ogromną pasją i zamiłowaniem do kuchni polskiej.

Rozmaite menu do wyboru na bal sylwestrowy przepełnione licznymi przekąskami, smakołykami i słodkościami swoim wyglądem i estetycznym podaniem będzie kusić i wyśmienicie smakować każdemu. Jeśli chcesz wejść w Nowy Rok tanecznym krokiem, z głową przepełnioną niezapomnianymi przebojami wykonywanymi przez zespół muzyczny na naszym balu sylwestrowym gorąco zapraszamy!

Warto ostatnią noc w roku spędzić w niezwykłej aranżacji i niesamowitym klimacie, który zagwarantować może tylko CBK Ambasador! Oprócz balów sylwestrowych w naszym lokalu organizowane są także imprezy okolicznościowe, spotkania biznesowe, konferencja, studniówki i wesela.

Wesela Szczecin Ambasador

Bankiety, imprezy firmowe, bale i wesela w Szczecinie
organizacja i obsługa na wysokim poziomie