Studniówka

Zapraszamy na bal studniówkowy w Szczecinie - CBK Ambasador

Matura jest bardzo ważnym egzaminem, jednak zanim do niej przystąpimy czeka nas niezapomniany dzień, w którym hucznie możemy wejść w dorosłe życie mianowicie - bal studniówkowy, który organizowany jest zazwyczaj sto dni przed maturą! W tę wyjątkową  noc  w  takt  Poloneza   profesorowie   i   rodzice   wprowadzają  swoich  wychowanków w dorosłość,  dojrzałość,  świadome  wybory.  W naszym Centrum Bankietowo-Konferencyjnym Ambasador zorganizujecie Państwo najważniejszy bal dla maturzystów - studniówkę. Sprawimy,  że  ta  noc  zostanie  na  zawsze w Waszych myślach i sercach, a wspomnienia o przyjaciołach, wychowankach i wychowawcach wracać będą we mgle wspomnień, jak pamięć o niezwykłym Balu Studniówkowym!

Niezapomniane i wyjątkowe chwile na studniówce w CBK Ambasador

Studniówka jest wydarzeniem, którego nie da się powtórzyć, dlatego też ze szczególną starannością i dbałością podchodzimy do organizacji tego wyjątkowego balu. Nasz wystawny i urządzony w dobrym guście lokal zlokalizowany w centrum Szczecina posiada elegancką, klimatyzowaną salę, która pomieści do 200 osób. Udekorowana jest i wyposażona w oświetlenie i urządzenia najnowszej generacji. Wybierając nasze Centrum Ambasador możemy zagwarantować, że nie zabraknie u nas na pewno wspaniałej życzliwej i miłej atmosfery oraz rzetelnej i profesjonalnej obsługi, która zadba o każdego uczestnika studniówki.

Oferta smacznych potraw na studniówkę:

W naszym lokalu nie zabraknie także smakowitych i wytwornych dań, które zawsze przygotowujemy ze starannością, aby nie tylko dobrze smakowały ale estetycznie i wykwintnie prezentowały się na stołach. W ofercie  przedstawiamy dla Państwa już gotowe wyborne menu na studniówkę w Ambasadorze.

Na tego typu uroczystościach nie może zabraknąć także muzyki. Współpracujemy z Didżejami i dostosowujemy oprawę muzyczną do potrzeb i upodobań Klientów.

Wybierz bal w „Ambasadorze”!

Przy organizacji studniówek możemy polecić:

  • Wodzireja (muzyka)
  • Dekoratorów
  • Fotografów
  • Video filmowców
  • Salony fryzjerskie
  • Zespoły muzyczne
  • Cukiernie

Pierwsze balowe stroje, elegancka sala, lśniące żyrandole, niepowtarzalny piętrowy tort, wykwintne posiłki i grono wspaniałych przyjaciół z ławy szkolnej – tego nikt nie zapomni! A my zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby usatysfakcjonować maturzystów i całe grono pedagogiczne.

Wiemy jak ważnym wydarzeniem w życiu każdego młodego człowieka jest studniówka. Dlatego też dokonujemy wszelkich starań przy organizacji balu studniówkowego i dbamy o każdy najmniejszy szczegół. Zapraszamy do współpracy, która mamy nadzieję okaże się prawdziwą przyjemnością. Tylko u nas organizacja na najwyższym poziomie niezapomnianych wydarzeń takich jak: studniówki, imprezy firmowe, uroczystości oraz przyjęcia rodzinne i towarzyskie.

Wesela Szczecin Ambasador

Bankiety, imprezy firmowe, bale i wesela w Szczecinie
organizacja i obsługa na wysokim poziomie