• Slider Ambasador 01

  Przyjęcia okolicznościowe w Szczecinie

 • Slider Ambasador 02

  Wyjątkowe Komunie w Szczecinie

 • Slider Ambasador 03

  Niezapomniane wesela w Szczecinie

 • Slider Ambasador 04

  Szkolenia i konferencje w Szczecinie

 • Slider Ambasador 05

  Catering w Szczecinie dla firm

 • Slider Ambasador 06

  Chrzciny Szczecin w CBK Ambasador

Andrzejki

Niezapomniany bal andrzejkowy w Szczecinie - Ambasador

Andrzejki to czas magii, czarów i wróżb. Święto, które przypada z nocy 29 na 30 listopada i znane jest od wieków. W Polsce zgodnie z tradycją jest to ostatni moment na imprezę tuż przed adwentem. Andrzejki są świetną okazją do zabawy i z tego też względu organizowane są w naszym Centrum Bankietowo – Konferencyjnym Ambasador w Szczecinie.

W czas andrzejkowy wykonywane są różnego rodzaju wróżby, które najczęściej dotyczą naszej przyszłości, relacji damsko-męskich, towarzyskich i innych. Wróżby te mają charakter zabawy i są doskonałą alternatywą na urozmaicenie przyjęcia.

andrzejki

Do najczęstszych andrzejkowych zabaw należą:

 • lanie wosku przez klucz
 • ustawianie kolejno butów do progu drzwi
 • Losowanie ciasteczek z wróżbą

Prestiżowe Andrzejki w centrum miasta

W naszym eleganckim lokalu, który znajduje się w samym centrum miasta organizujemy niepowtarzalne imprezy taneczne. Do nich można zaliczyć między innymi wytworne i w ekskluzywnym wydaniu bale:

 • Andrzejkowe
 • Sylwestrowe
 • Studniówkowe

Na nowoczesnej i obszernej sali, która pomieści dwieście osób zapewniamy przez całą noc imprezę do białego rana ze znakomitym wodzirejem (Dj-em) i doskonałą muzyką. CBK Ambasador wraz ze znakomitą obsługą zagwarantuje wszystkim uczestnikom Andrzejek niezapomniane chwile przy dźwiękach muzyki. Pyszna kuchnia i potrawy przyrządzone przez naszych profesjonalnych kucharzy zasmakują każdemu! A rzetelna obsługa zadba o najdrobniejsze szczegóły w trosce o poczucie komfortu i bezpieczeństwa wszystkich Gości.

Profesjonalna obsługa i smaczne menu andrzejkowe

Nie ma imprezy bez dobrego jedzenia! W noc andrzejkową zapewniamy pyszne posiłki na ciepło i na zimno, a także liczne równie dobre przekąski, smakołyki, ciasta i wszelkiego rodzaju napoje. Poniżej prezentujemy nasz wyborny zestaw menu:

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą doświadczyć w noc andrzejkową prawdziwych czarów wśród czarująco przygotowanych dań i pięknie przyozdobionej różnymi elementami na tą okazję - sali. Będą Państwo oczarowani atmosferą, otoczeniem i fantastycznymi chwilami!

Jeśli chcesz spędzić cudowne chwile niezapomnianej i szalonej zabawy zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Zapewniamy liczne promocje i mnóstwo atrakcji przygotowanych na ten wieczór.

Nie zwlekaj długo! Ilość miejsc w Ambasadorze jest ograniczona! Po co spędzać ten wyjątkowy andrzejkowy czas samotnie, jeśli możesz spędzić go w doborowym towarzystwie, przy doskonałej muzyce w naszym lokalu, bawiąc się do białego rana! Czekamy na Ciebie!

Wesela Szczecin Ambasador

Bankiety, imprezy firmowe, bale i wesela w Szczecinie
organizacja i obsługa na wysokim poziomie