Bale

Bale w Szczecinie w eleganckim stylu – Ambasador

Centrum Bankietowo-Konferencyjne Ambasador to lokal, który pod względem wytworności i estetyki dąży do samodoskonalenia. Dzięki bardzo dobrej lokalizacji obiekt nasz stanowi wyjątkowe miejsce, do którego można dostać się z każdej strony Szczecina. Wnętrze Ambasadora idealnie współgra z klimatem, a nasza przestronna i elegancka sala daje poczucie luksusu i prestiżu.

Idąc z duchem czasu, a także biorąc pod uwagę oczekiwania Klientów staramy się sprostać wszelkim wymaganiom i życzeniom, tak aby nasi Goście byli w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani z naszej oferty i usług. Na naszej sali bankietowej, na której może bawić się nawet dwieście osób, co roku organizowane są uroczyste bale.

Ambasador zaprasza na coroczne wytworne:

Podczas balów serwujemy dania wykonane w mistrzowski sposób przez naszego Szefa Kuchni. Nasze menu składa się z bogatych, zróżnicowanych potraw, które wyśmienicie wyglądają i smakują. Specjalnie przygotowane na właśnie takie okazje pyszności kulinarne na pewno wzmocnią dobrą zabawę i wprawią wszystkich Gości w znakomity nastrój.

Bale organizowane w Centrum Bankietowo-Konferencyjnym Ambasador urozmaicone są o różnego rodzaju atrakcje, a przede wszystkim oprawione są doskonałą muzyką, która poruszy do tańca i szaleństwa tanecznego niemal każdego! Klimat stworzony przez naszą profesjonalną obsługę i cała otoczka balu zagwarantuje wszystkim Gościom niezapomniane chwile spędzone na parkiecie naszej nowoczesnej i funkcjonalnej sali.

Bale w Ambasadorze pełne niezwykłych chwil i emocji

Bale są doskonałą okazją do świetnej zabawy, szaleństwa, zapomnienia o troskach i codziennych sprawach. To chwilowe oderwanie się od rzeczywistości przy dźwiękach świetnej muzyki, z ludźmi, którzy razem z nami pragną spędzić ten fantastyczny czas. Pozwalają także na przeżycie niezwykłych momentów, które później pozostają w pamięciach na długo.

Centrum Bankietowo-Konferencyjne Ambasador to miejsce na najwyższym poziomie, które z powodzeniem spełni potrzeby Klientów Indywidualnych jak i Klientów Biznesowych. Atutem naszej organizacji balów jest pełne zaangażowanie i wieloletnie doświadczenie naszego personelu w planowaniu tego typu przyjęć.

„Niech żyje bal..” ze słowami znanej piosenki M. Rodowicz i z głową pełną niezapomnianych przeżyć powrócą Państwo do swoich domów. Jesteśmy przekonani, że usługi i organizacja balów przez CBK Ambasador wpłyną tak pozytywnie, że zagwarantują poczucie zadowolenia i stuprocentowej satysfakcji. Świadczymy również usługi cateringowe, dopasowując menu do charakteru wydarzenia, a także na specjalne zamówienia naszych Klientów. Potrzeby naszych Gości są dla nas priorytetem, więc jesteśmy otwarci i elastyczni na różnego rodzaju propozycje i oferty.

Zapraszamy na najlepsze bale sylwestrowe, andrzejkowe, studniówkowe i karnawałowe do Centrum Bankietowo-Konferencyjnego Ambasador w Szczecinie.

Wesela Szczecin Ambasador

Bankiety, imprezy firmowe, bale i wesela w Szczecinie
organizacja i obsługa na wysokim poziomie